CTLQ1812CF-3R3M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTLQ1812CF-3R3M
Paket:
1812
Beschreibung:
3.3UH 800MA SMD WW INDUCTOR
Auf Lager : 200
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series CTLQ1812CF
Type Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 47MHz