CTLVC6045F-102N
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTLVC6045F-102N
Beschreibung:
1000UH SMD POWER INDUCTOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 360mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 6Ohm Max
Inductance 1 mH