CTM4F-122K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTM4F-122K
Paket:
Axial
Beschreibung:
AXIAL LEADED MOLDED INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 76mA
Inductance Frequency - Test 250 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 22Ohm Max
Inductance 1.2 mH