CTML0603F-3R9K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTML0603F-3R9K
Paket:
0603
Beschreibung:
3.9UH FER MULTIL SHLD INDUCTOR
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 MHz
Q @ Freq 35 @ 10MHz
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 15 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.7Ohm Max
Inductance 3.9 µH
Series CTML0603F
Type Multilayer
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 35MHz