CTML1206F-8R2M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTML1206F-8R2M
Beschreibung:
8.2UH FER MULTIL SHLD INDUCTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 4 MHz
Q @ Freq 45 @ 4MHz
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 25 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Inductance 8.2 µH
Series CTML1206F
Type Multilayer
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Frequency - Self Resonant 26MHz