CTMMP2012CF-1R0M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTMMP2012CF-1R0M
Beschreibung:
SMD Shielded Power Inductor
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 11 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm)
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 13mOhm
Inductance 1 µH