CTMMP8751F-101M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTMMP8751F-101M
Beschreibung:
SMD Shielded Power Inductor
Auf Lager : 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm)
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 39.4mOhm
Inductance 100 µH