Zuhause / Fixed Inductors / CTMPH100804F-R33M
minImg
CTMPH100804F-R33M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTMPH100804F-R33M
Paket:
1008
Beschreibung:
0.33UH SMD MOLDED SHLD INDUCTOR
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.5A
Inductance Frequency - Test 2 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 24mOhm Max
Inductance 330 nH