CTS4HTF-333K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTS4HTF-333K
Beschreibung:
33000UH XIALSHIELDED INDUCTR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 7mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 50 @ 79kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 32 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 222Ohm Max
Inductance 33 mH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 420kHz