CTSL1112F-103J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTSL1112F-103J
Paket:
Radial
Beschreibung:
100UH RADIAL SHLDED FIX INDUCTOR
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 30 @ 79.6kHz
Height - Seated (Max) 0.492" (12.50mm)
Tolerance ±5%
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.441" Dia (11.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 18Ohm Max
Inductance 10 mH
Series CTSL1112F
Type -
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 380kHz