CTSPI2D18F-1R5M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTSPI2D18F-1R5M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 48mOhm
Inductance 1.5 µH