CTSPI2D18F-3R9N
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTSPI2D18F-3R9N
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 580mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.22 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm
Inductance 3.9 µH