CTSPI3D18F-R27M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTSPI3D18F-R27M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.9A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 19mOhm
Inductance 270 nH