CTSPMA5020F-2R2M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CTSPMA5020F-2R2M
Beschreibung:
POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 2.2UH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 9.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.213" L x 0.213" W (5.40mm x 5.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 26.2mOhm Max
Inductance 2.2 µH