CUS200LD-15
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
CUS200LD-15
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 87%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.30" L x 2.44" W x 1.22" H (160.0mm x 62.0mm x 31.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 8 A
Series CUS200LD (79-153W)
Power (Watts) 120W