CUS30M-12
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
CUS30M-12
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Auf Lager : 248
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 0.95" H (76.2mm x 50.8mm x 24.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.5 A
Series CUS30M (30W)
Power (Watts) 30W
Type Open Frame
Efficiency 88%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features PFC, Remote Sense
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC