CV201210-330K
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CV201210-330K
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
0805 (2012 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 5MA 1.25 OHM SMD
Auf Lager : 28869
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 400 kHz
Q @ Freq 30 @ 400kHz
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 5 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.25Ohm Max
Inductance 33 µH
Series CV201210
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 13MHz