Zuhause / Oscillators / CVPD-920-74.1758
minImg
CVPD-920-74.1758
Crystek Corporation
Produkt-Nr.:
CVPD-920-74.1758
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 74.1758MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CVPD-920
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Crystek Corporation
Base Resonator Crystal
Frequency 74.1758 MHz