CVQ320K10RL1
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CVQ320K10RL1
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
CVQ 320VRMS 10MM RP L1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 260 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series CVQ
Energy 104J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 320 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 420 V