CVT32-20.000
Crystek Corporation
Produkt-Nr.:
CVT32-20.000
Beschreibung:
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CVT32
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Crystek Corporation
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz