CW01025R00HS73
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CW01025R00HS73
Beschreibung:
RES 25 OHM 13W 3% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±3%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 25 Ohms
Series CW
Power (Watts) 13W