CW02B82R00JS70
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CW02B82R00JS70
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 82 OHM 3.75W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 82 Ohms
Series CW
Power (Watts) 3.75W