CW100505-6N8J
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CW100505-6N8J
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
0402 (1005 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 6.8NH 680MA 83MOHM SMD
Auf Lager : 14294
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 20 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 680 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 83mOhm
Inductance 6.8 nH
Series CW100505
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 4.8GHz