CWA24125P
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
CWA24125P
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Benutzer handbuch
Load Current 125 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series CW24
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 280VAC