Zuhause / Crystals / CX2016SA24576D0FPLG1
minImg
CX2016SA24576D0FPLG1
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CX2016SA24576D0FPLG1
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
2.05X1.65X0.45MM SIZE, 24.576MHZ
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CX2016SA, Kyocera
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 24.576 MHz