Zuhause / Crystals / CX2016SA27120D0GSSCC
minImg
CX2016SA27120D0GSSCC
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CX2016SA27120D0GSSCC
Beschreibung:
2.05X1.65X0.45MM SIZE, 27.12MHZ,
Auf Lager : 3000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 27.12 MHz