Zuhause / Crystals / CX2016SA38400D0FLJG1
minImg
CX2016SA38400D0FLJG1
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CX2016SA38400D0FLJG1
Beschreibung:
2.05X1.65X0.45MM SIZE, 38.4MHZ,
Auf Lager : 2800
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 38.4 MHz