Zuhause / Crystals / CX2520DB13560D0GPSC1
minImg
CX2520DB13560D0GPSC1
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CX2520DB13560D0GPSC1
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CRYSTAL 13.5600MHZ 8PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series CX2520DB, Kyocera
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 13.56 MHz