Zuhause / Crystals / CX3225SB19200D0FPLCC
minImg
CX3225SB19200D0FPLCC
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CX3225SB19200D0FPLCC
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Auf Lager : 5261
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series CX3225SB, Kyocera
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 19.2 MHz