Zuhause / Memory / CYD09S36V18-200BBXC
minImg
CYD09S36V18-200BBXC
Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
CYD09S36V18-200BBXC
Paket:
256-FBGA (17x17)
Beschreibung:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 256FBGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 200 MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 256-FBGA (17x17)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 3.3 ns
Memory Size 9Mbit
Package / Case 256-LBGA
Technology SRAM - Dual Port, Synchronous
Voltage - Supply 1.42V ~ 1.58V, 1.7V ~ 1.9V