CZ600-080S
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
CZ600-080S
Beschreibung:
RF EMI 4"X4" COOLZORB 600
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 175°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thickness - Overall 0.080" (2.03mm)
Product Status Active
Series CoolZorb 600
Length 4.000" (101.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Shelf Life -
Package Bulk
Width 4.000" (101.60mm)