Zuhause / Attenuators / CZB06S04050050LEA
minImg
CZB06S04050050LEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CZB06S04050050LEA
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 4SMD
Benutzer handbuch
Frequency Range 0 Hz ~ 3 GHz
Series -
Power (Watts) 75mW
Attenuation Value 5dB
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Vishay Dale
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 50 Ohms