D0119LT-29-1901
Newhaven Display Intl
Produkt-Nr.:
D0119LT-29-1901
Beschreibung:
DISPLAY VFD 7-SEG 1X19 11MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Viewing Area 178.00mm L x 14.50mm W
Product Status Obsolete
Character Size 13.00mm H x 5.50mm W
Series -
Display Format 19 x 1
Format -
Display Type Character
Voltage - Supply -
Mfr Newhaven Display Intl
Outline L x W x H 205.00mm x 29.00mm x 8.00mm