D15S24A4GL00LF
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
D15S24A4GL00LF
Beschreibung:
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Auf Lager : 300
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Ingress Protection -
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A per Contact
Contact Finish Gold
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Contact Material Phosphor Bronze
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features Board Lock
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C