D1WEL1206MR030FA-T5
Thin Film Technology Corp.
Produkt-Nr.:
D1WEL1206MR030FA-T5
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 0.03 OHM 1% 1W 1206
Auf Lager : 14914
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.130" L x 0.067" W (3.30mm x 1.70mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 30 mOhms
Series D1WEL
Power (Watts) 1W