Zuhause / AC Fans / D2E146-HR25-13
minImg
D2E146-HR25-13
ebm-papst Inc.
Produkt-Nr.:
D2E146-HR25-13
Hersteller:
ebm-papst Inc.
Beschreibung:
FAN BLWR CENT 220X178MM 115VAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Air Flow 152.0 ~ 350.0 CFM (4.26 ~ 9.80m³/min)
Noise 33 ~ 52dB(A)
Ingress Protection -
Static Pressure -
Bearing Type -
Current Rating (Amps) -
Approval Agency CE, VDE
Fan Type Blower, Centrifugal
Termination 6 Position Rectangular Connector
Voltage - Rated 115VAC
Size / Dimension Rectangular/Rounded - 220mm L x 216mm H (146mm Dia)
Product Status Obsolete
Voltage Range -
Weight -
RPM -
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Polypropylene (PP)
Series D2E146
Power (Watts) 83.0W ~ 192W
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame Polypropylene (PP)
Features -
Width 178.0mm