D32G-026.0M
Connor Winfield
Produkt-Nr.:
D32G-026.0M
Hersteller:
Connor Winfield
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Auf Lager : 758
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series D32G
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz