Zuhause / AC Fans / D4E146-AA07-22
minImg
D4E146-AA07-22
ebm-papst Inc.
Produkt-Nr.:
D4E146-AA07-22
Hersteller:
ebm-papst Inc.
Beschreibung:
FAN BLWR CENT 206X270MM 230VAC
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Air Flow 450.0 CFM (12.60m³/min)
Noise 53.0dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.510A
Fan Type Blower, Centrifugal
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame Steel
Features -
Width 270.0mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency CCC, CE, EAC
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Rectangular/Rounded - 206mm L x 219mm H (146mm Dia)
Weight 7.7 lbs (3.5 kg)
Lifetime @ Temp. -
Material - Blade Steel
Series D4E146
Power (Watts) 116W