D8A28-S1LF-S60
ConductRF
Produkt-Nr.:
D8A28-S1LF-S60
Hersteller:
ConductRF
Beschreibung:
CBL ASSY BMA-SMA JACK-PLUG 5'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type 0.086" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector BMA Jack
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series D38999
Length 60.0" (1.5m) 5.0'
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Female
Style BMA to SMA
1st Connector Mounting Feature -
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz