DB0603N2017ANTR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
DB0603N2017ANTR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0603
Beschreibung:
RF DIR COUPLR 2.01-2.025GHZ 0603
Benutzer handbuch
Insertion Loss 0.4dB
Applications General Purpose
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 2.01GHz ~ 2.025GHz