Zuhause / Pads, Sheets / DC0039/01-PC99-0.06
minImg
DC0039/01-PC99-0.06
t-Global Technology
Produkt-Nr.:
DC0039/01-PC99-0.06
Beschreibung:
THERM PAD 62MMX25.9MM YELLOW
Benutzer handbuch
Usage Schottky, SCR, Darlington Module
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Yellow
Backing, Carrier -
Outline 62.00mm x 25.90mm
Material Phase Change Compound
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0024" (0.060mm)