DC630R-684K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
DC630R-684K
Beschreibung:
FIXED IND 680UH 1.42A 468MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.6A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.830" (21.08mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.42 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 468mOhm Max
Inductance 680 µH