DCB51CM24
Carlo Gavazzi Inc.
Produkt-Nr.:
DCB51CM24
Hersteller:
Carlo Gavazzi Inc.
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 100HRS 5A 250V
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Screw Terminal
Delay Time 0.1 Sec ~ 100 Hrs
Circuit SPDT (1 Form C)
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series DCB51
Function Repeat Cycle
Voltage - Supply 24 ~ 240VAC, 24VDC
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Timing Adjustment Method Screwdriver Slot
Package Box
Contact Rating @ Voltage 5A @ 250VAC