Zuhause / D-Sub Cables / DCCM15P6E5-36.0BN
minImg
DCCM15P6E5-36.0BN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
DCCM15P6E5-36.0BN
Beschreibung:
MICRO-D PLUG 15POS WIRE LEAD 36"
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage -
1st Connector Plug, Male Pins
Number of Positions 15
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding -
Product Status Active
Series Dura-Con™
Type D-Type, Micro-D
Length 3.00' (914.40mm)