Zuhause / D-Sub Cables / DCDC31S6K5-36.0ANLN
minImg
DCDC31S6K5-36.0ANLN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
DCDC31S6K5-36.0ANLN
Beschreibung:
MICRO-D CBLE 31POS SCKT-WIRE 36"
Benutzer handbuch
Usage -
1st Connector Receptacle, Female Sockets
Number of Positions 31
Color Silver Braid, Individual (Round)
Contact Finish Thickness -
2nd Connector Individual Wire Leads
Contact Finish Gold
Shielding Shielded
Product Status Active
Series Dura-Con™
Type D-Type, Micro-D
Length 3.00' (914.40mm)