DD15M1S0V3S/AA
Positronic
Produkt-Nr.:
DD15M1S0V3S/AA
Beschreibung:
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
Auf Lager : 103
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Shell Size, Connector Layout 1 (DE, E) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C