DDM50P032N
Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
DDM50P032N
Hersteller:
Amphenol ICC (FCI)
Beschreibung:
CONN D-SUB PLUG 50POS SLDR CUP
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Dielectric Material Thermoplastic
Shell Material, Finish Steel, Cadmium Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A per Contact
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Plug, Male Pins
Features -
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D)
Operating Temperature -55°C ~ 155°C