DDRH-120-32
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
DDRH-120-32
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
250-1500VDC O/P +32V3.75A
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DC Voltage - Input (Max) 1500V
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.75A
AC Voltage - Input -
DC Voltage - Input (Min) 250V
Efficiency 91%
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features Adjustable Output
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Input Type DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, EAC, UKCA
Voltage - Output 1 32V
Size / Dimension 4.53" L x 2.48" W x 4.93" H (115.0mm x 63.0mm x 125.2mm)
Number of Outputs 1
Series DDRH-120 (120W)
Power (Watts) 120W