Zuhause / RF Filters / DEA162450BT-2181D1
minImg
DEA162450BT-2181D1
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
DEA162450BT-2181D1
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Auf Lager : 592
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.78dB
Series DEA
Package / Case 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Frequency 2.45GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)