DFB-1550C-PM-50
Optilab
Produkt-Nr.:
DFB-1550C-PM-50
Hersteller:
Optilab
Beschreibung:
DFB LASER, 1550-1553 NM, UP TO 6
Benutzer handbuch
Series *
Power (Watts) 50mW
Package / Case 14-Butterfly
Current Rating (Amps) 500mA
Mfr Optilab
Package Case
Product Status Active
Wavelength 1550nm
Voltage - Input 2.5V